Estetinis plombavimas

Odontologijos klinikoje Skraidenta atliekamas estetinis plombavimas.

Estetinė odontologija – sparčiai tobulėjanti odontologijos sritis, jungianti naujausius mokslo ir medicinos pasiekimus, grožio ir estetikos standartus bei naujoves.

Estetinio plombavimo pagalba galima:

  • atkurti stipriai ėduonies ar traumos  pažeistus priekinius bei krūminius dantis;
  • atkurti  nudilusius dantų paviršius;
  • atstatyti netaisyklingai išdygusius dantis;
  • atstatyti pakitusią dantų vainikų spalvą.

Medžiagų įvairovė leidžia pasiekti puikių rezultatų

Estetiškai plombuojant krūminius dantis yra atstatomi  danties  kauburėliai, kurie  labai  svarbūs taisyklingai kramtymo funkcijai ir sąkandimo aukščiui išlaikyti. Plombuojant estetiškai išsaugomas natūralūs danties audiniai, restauruoti dantys yra puikios estetinės išvaizdos, nesiskiria nuo natūralaus danties audinio.  pacientam sugražinti šypseną.

Estetinis plombavimas – neskausminga procedūra, nes visas gydymas atliekamas taikant vietinę nejautrą.

Iš karto po procedūros patariama vengti stipriai dažančių maisto produktų – burokėlių, raudono vyno. Po 2-3 savaičių rekomenduojama pakartotinai apsilankyti pas gydytoją odontologą . Šis vizitas reikalingas tam, kad būtų įvertinta plombavimo kokybė, dantenų ir danties audinių būklė, o jei reikia – atliekamos korekcijos. Labai svarbu ir vėliau reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą. Paprastai pakanka apsilankyti 2 kartus per metus arba dažniau, jeigu taip pataria jus gydantis gydytojas.  Estetinės restauracijos išlieka kokybiškos daugelį metų, bet restauracijų ilgaamžiškumas labai priklauso nuo tinkamos dantų priežiūros.

Darbų pavyzdžiai

Atvykite pas mus, ir mūsų specialistai padės  Jums susigrąžinti gražią šypseną.

Estetinis plombavimas Vilniuje, odontologijos klinikoje Skraidenta.

Klientų atsiliepimai