Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema, jau ir mūsų klinikoje!

Tai populiariausias dantų balinimo būdas, užtikrinantis veiksmingą ir saugų balinimą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Balinant dantis su PHILIPS ZOOM white speed sistema naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas, kuomet įprastai klinikose naudojamas 20 proc. – 45 proc. vandenilio peroksidas, kuris įtakoja dantų jautrumą.

Tai vienintelis kabinetinio balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir fluorido. Šios medžiagos balinimo metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo atvirus dentino kanalėlius, mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio. Todėl šis balinimo būdas ne tik efektingas, bet saugus ir neskausmingas.

 

Kodėl verta rinktis Philips ZOOM balinimo sistemą ir ką reikėtų žinoti prieš balinimo procedūrą?

 • Prieš dantų balinimo procedūrą būtina odontologo konsultacija ir klinikinis ištyrimas. Pacientui turi būti atlikta profesionali burnos higiena.
 • Atliekant kabinetinį balinimą Jūs galėsite būti tikri, kad visi procedūros etapai bus atliekami saugiai ir profesionaliai.
 • Balinimo trunkmė apie 2 val. priklausomai nuo Jūsų dantų spalvos, konsultacijos laiko, pasiruošimo.
 • Šis balinimo būdas leidžia per vieną vizitą pasiekti matomų rezultatų, dantys tampa iki 8 atspalvių šviesesni. Įsitikinkite patys!
 • Balinant dantis šia sistema nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Naudojant ZOOM lempą dantys nekaista, tai visai nepavojinga ir nerviniam danties audiniui – pulpai. Todėl po dantų balinimo nepasireiškia dantų jautrumas.
 • Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje, rekomenduojama dantų balinimą pratęsti namuose, kad būtų užtvirtinta spalva. Prieš pradedant balinti dantis namuose gydytojas odontologas/burnos higienistas įvertins Jūsų dantų spalvą, parinks peroksido kocentraciją, pagamins Jums individualias kapas. Tai leis Jums džiaugtis puikiu rezultatu maksimaliai ilgą laiką.
 • Dantų balinimo rezultatas yra skirtingas kievienam pacientui ir priklauso nuo daugelio faktorių: danties audinių struktūros ir užterštumo, balinamosios medžiagos ir jos koncentracijos, kontaktinio laiko, tempertūros, pH ir kt.
 • Dantų baltumas po balinimo procedūros priklauso nuo Jūsų asmeninės burnos higienos bei gyvenimo įpročių.
 • Nepamirškite geros individualios higienos namuose ir kas 6 mėnesius atlikite profesionalią burnos higieną pas burnos higienistę.

 

Dantų balinimo kontraindikacijos:

 • Dantų restauracijos (plombos, laminatės, vainikėliai, tiltai ir t.t.) nebąla. Po dantų balinimo procedūros, restauracijos gali būti pakeistos naujomis atsižvelgiant į naują dantų atspalvį.
 • Negyvybingi dantys, pakeitę spalvą dėl įvykusios traumos ar po endodontinio gydymo, balinami atliekant endodontinį dantų balinimą.
 • Dantų balinimo procedūra nerekomenduojama pacientams, kurių prasta burnos higiena, turintiems kariozinių dantų pažeidimų ar senų, pralaidžių užpildų. Taip pat procedūra nerekomenduojama pacientams, sergantiems dantenų ligomis ir sunkiomis sisteminėmis ligomis.
 • Dantų balinimo procedūra NEATLIEKAMA nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 m. amžiaus.

 

Dantų balinimas vyksta dėl cheminės reakcijos danties kietuosiuose audiniuose. Vandenilio peroksidas, esantis balinamojome medžiagoje, skyla ir reaguoja su geltonu pigmentu, jis tampa bespalvis ir dantys pašviesėja. LED lempa skleidžia mėlynos spalvos šviesos bangos spektrą ir aktyvuoja balinimo gelį, todėl dantys išbąla greičiau.

 

Pasipuoškite balta šypsena ir Jūs! Sveikos, gražios šypsenos Jums linki Skraidentos higienistė Dovilė.