Odontologijos klinika

Jau dvylika metų dirbame galvodami apie Jus!

Mieli esami ir būsimi mūsų klientai,

Mūsų gydytojai odontologai, pasitelkdami žinias ir sukauptą patirtį, pasirengę padaryti viską, kad padėtų išsaugoti ar susigrąžinti Jūsų gražią šypseną.

Labai didelį dėmesį skiriame profilaktikai ir labai džiaugiamės, kai Jūs rūpinatės savo burnos sveikata ir pas specialistus atvykstate nelaukdami kol dantys pradės skaudėti. Juk dažnai reikia labai nedaug – tik laiku atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu galima pastebėjus gedimus ir labai lengvai juos sutvarkyti.

Odontologijos klinikoje Skraidenta dirba stipri odontologų specialistų komanda. Visi kolektyvo nariai nuolat tobulinasi ir patys dalinasi patirtimi su kolegomis. Savo darbams keliame griežtus kokybės reikalavimus, naudojame pažangiausias technologijas, kurios pateisina net įnoringiausio kliento lūkesčius.

Teikiamos paslaugos

Mūsų gydytojai odontologai, pasitelkdami žinias ir sukauptą patirtį, pasirengę padaryti viską, kad padėtų išsaugoti ar susigrąžinti Jūsų gražią šypseną.

Odontologijos klinikoje Skraidenta dirbantys specialistai pasiūlys Jums geriausiai tinkantį dantų protezavimo metodą.

Atliekamos visos dantų terapinio gydymo procedūros: estetinis plombavimas, dantų balinimas kapomis, dantų balinimas namuose, burnos higiena.

Gilus dantų akmenų valymas ultragasiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais. Dantenų ir kaulo korekcija prieš dantų protezavimą. Sudėtingos periochirurginės operacijos sergant periodonto ligomis.

Specialiais instrumentais praeiti ir išplatinti šaknų kanalus, dezinfekuoti juos medikamentais ir hermetiškai užpildyti šaknų kanalų pildymo medžiaga.

Drąsiai galime pasakyti, kad odontologijos klinika Skraidenta – viena iš draugiškiausių vaikams klinikų Vilniuje. Vaikai pas mus visada laukiami – esame jiems įrengę žaidimų kambarį. O žaismingas vaikų odontologijos kabinetas vaikams padeda atsipalaiduoti ir įkvepia drąsos, kurios kartais taip reikia mūsų mažiesiems pacientams.

Ortodontinio gydymo tikslas yra išlyginti dantis, siekiant užtikrinti tinkamą dantų lankų ir žandikaulių sistemos funkciją bei estetiką.

Klinikoje dirbantys aukštą kvalifikaciją ir didelę patirtį turintys burnos ir veido žandikaulių chirurgai dr. Jūratė Rimkuvienė ir Evaldas Lukoševičius visada pasirengę padėti išspręsti situacijas, kai neapsieinama be chirurginio gydymo.

Dantų implantai – pasiteisinęs, ilgalaikį rezultatą suteikiantis gydymo metodas. Jų pagalba galima išvengti nemalonių situacijų, sąkandžio sutrikimų, išsaugoti nepakitusią veido formą.

0

Profesionalūs odontologai

0

Laimingos šypsenos

0

Pacientai

0

Sutaisytų dantų

Gydytojai odontologai

Odontologų padėjėjos

Jolita Rutkauskienė

Vyr. odontologo padėjėja

Rimantė Dukavičiūtė

Odontologo padėjėja

Inga Čenkienė

Odontologo padėjėja

Birutė Pervenienė

Odontologo padėjėja

Beata Anusevičienė

Odontologo padėjėja

Teresa Dulko

Odontologo padėjėja

Angelė Rusonytė

Odontologo padėjėja

Justina Viatkinaitė

Burnos higienistė ir odontologo padėjėja

 

Rita Misiukanis

Odontologo padėjėja

Administracija

Teresė Miliauskaitė

Registratorė

Ona Vankevičienė

Registratorė

Dalia Žemaitienė

Registratorė

Tegul Jūsų svajonių šypsena tampa realybe!

Kiekvienas nusipelnė šypsotis plačiai ir drąsiai. Susisiekite ir mes Jums padėsime.