Paslaugos

Teikiamos paslaugos

Mūsų gydytojai odontologai, pasitelkdami žinias ir sukauptą patirtį, pasirengę padaryti viską, kad padėtų išsaugoti ar susigrąžinti Jūsų gražią šypseną.

Odontologijos klinikoje Skraidenta dirbantys specialistai pasiūlys Jums geriausiai tinkantį dantų protezavimo metodą.

Atliekamos visos dantų terapinio gydymo procedūros: estetinis plombavimas, dantų balinimas kapomis, dantų balinimas namuose, burnos higiena.

Gilus dantų akmenų valymas ultragasiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais. Dantenų ir kaulo korekcija prieš dantų protezavimą. Sudėtingos periochirurginės operacijos sergant periodonto ligomis.

Specialiais instrumentais praeiti ir išplatinti šaknų kanalus, dezinfekuoti juos medikamentais ir hermetiškai užpildyti šaknų kanalų pildymo medžiaga.

Drąsiai galime pasakyti, kad odontologijos klinika Skraidenta – viena iš draugiškiausių vaikams klinikų Vilniuje. Vaikai pas mus visada laukiami – esame jiems įrengę žaidimų kambarį. O žaismingas vaikų odontologijos kabinetas vaikams padeda atsipalaiduoti ir įkvepia drąsos, kurios kartais taip reikia mūsų mažiesiems pacientams.

Ortodontinio gydymo tikslas yra išlyginti dantis, siekiant užtikrinti tinkamą dantų lankų ir žandikaulių sistemos funkciją bei estetiką.

Klinikoje dirbantys aukštą kvalifikaciją ir didelę patirtį turintys burnos ir veido žandikaulių chirurgai dr. Jūratė Rimkuvienė ir Evaldas Lukoševičius visada pasirengę padėti išspręsti situacijas, kai neapsieinama be chirurginio gydymo.

Dantų implantai – pasiteisinęs, ilgalaikį rezultatą suteikiantis gydymo metodas. Jų pagalba galima išvengti nemalonių situacijų, sąkandžio sutrikimų, išsaugoti nepakitusią veido formą.