Vaikų odontologija

Draugiški vaikams

Drąsiai galime pasakyti, kad odontologijos klinika Skraidenta – viena iš draugiškiausių vaikams klinikų Vilniuje. Vaikai pas mus visada laukiami – esame jiems įrengę žaidimų kambarį. O žaismingas vaikų odontologijos kabinetas vaikams padeda atsipalaiduoti ir įkvepia drąsos, kurios kartais taip reikia mūsų mažiesiems pacientams.

Pirmas vizitas pas odontologą

Atšventus pirmąjį vaikučio gimtadienį jau pats laikas pirmą kartą apsilankyti pas vaikų odontologą.

Būtent šis laikotarpis labai svarbus sveikų dantų išsaugojimo prasme, todėl vaikų odontologas tikrai turės daug ką papasakoti ir paaiškinti tėveliams tam, kad padėtų Jūsų vaikams augti su sveikais dantimis.

O jeigu Jūsų vaikas vyresnis ir dar nesate apsilankę pas odontologą – pats metas apie vizitą pagalvoti dabar. Mūsų specialistai nuoširdžiai pataria visiems vaikų tėveliams – nelaukite, kol vaikai pradės sakyti, kad skauda dantuką! Juk labai dažnai laiku apsilankius pas gydytoją dantų gedimo, o tuo labiau skausmo pavyksta išvengti. Todėl nedelskite ir registruokitės vaikų odontologo konsultacijai dabar.

Labai svarbu!

Labai prašome nemeluokite vaikui ir negąsdinkite jo odontologo atliekamomis procedūromis. Niekada nerodykite ir nepasakokite vaikams apie savo baimes dėl dantų gydymo, jei tokių turite.

Apsilankymas pas mus – tai puiki proga vaikui patirti naujų įspūdžių ir sutikti žmonių, kurie nori jam padėti tapti sveikesniu.

Taip pat primename, kad dantų sveikata labai priklauso nuo gerų įpročių, tokių kaip:

  • reguliarus dantų valymas ne mažiau kaip du kartus per dieną,
  • subalansuota mityba, tinkamas mitybos režimas
  • ir, žinoma, reguliarūs apsilankymai pas gydytoją odontologą (du kartus per metus arba dažniau, jei taip pataria Jūsų gydytojas).

Mes labai vertiname Jūsų pastangas ir dėkojame Jums už bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai Jūsų – odontologijos klinikos Skraidenta kolektyvas.

Susisiekite telefonu

Registratūra: 8 (5) 215 0 215
Mobilus: +370 611 51222
Dalinkitės ir rekomenduotite šį puslapį savo draugams